Η Rihanna ανακοίνωσε της ημερομηνίες + τα διαφημιστικά της νέας περιοδείας της «ANTI World Tour»

Η Rihanna ανακοίνωσε τις ημερομηνίες της παγκόσμιας περιοδείας της «ANTI«, με σπόνσορα την εταιρεία Samsung  και παραγωγή της Αμερικάνικης εταιρείας ψυχαγωγίας «Live nation«, όπως αποκάλυψε η ίδια στο twiter.

Η περιοδεία θα περιλαμβάνει πάνω από 50 εμφανίσεις και θα ξεκινήσει στο Σαν Ντιέγκο στις 29 Φεβρουαρίου και θα συνεχιστεί στο Μπρούκλην, Φιλαδέλφεια, Μόντρεαλ, Άμστερνταμ και Μιλάνο, με τελευταίο σταθμό τη Ζυρίχη στις 12 Αυγούστου.

Παράλληλα παρουσίασε διάφορα ολιγόλεπτα διαφημιστικά σε συνεργασία της με τη Samsung στο «ANTIdiaRY.com» κατά τη διάρκεια των Αμερικάνικων μουσικών βραβείων.

Το κύριο video τη δείχνει σε μία λευκή κρεβατοκάμαρα χαμογελαστή, όπου στη συνέχεια ακολουθεί 2 παιδιά σε ένα σκοτεινό διάδρομο.

Για όσους έχουν συσκευή Samsung θα μπορούν να τα βλέπουν κάνοντας εγγραφή στο «ANTIdiaRY«. Όσο για τους υπόλοιπους θα υπάρχει προς το παρόν μία μικρή αναμονή.

Στις συναυλίες θα εμφανιστούν ως καλεσμένοι οι The Weeknd και Big Sean. Η προπόληση εισητηρίων για τα μέλη θα ξεκινήσει στις 30 Νοεμβρίου και για τους υπόλοιπους στις 3 Δεκεμβρίου.

Δείτε τις ημερομηνίες:

 

Friday, February 26, 2016San Diego, CAViejas Arena
Sunday, February 28, 2016San Jose, CASAP Center
Tuesday, March 01, 2016Phoenix, AZTalking Stick Resort Arena
Friday, March 04, 2016Austin, TXFrank Erwin Center
Saturday, March 05, 2016Houston, TXToyota Center
Sunday, March 06, 2016Dallas, TXAmerican Airlines Center
Tuesday, March 08, 2016New Orleans, LASmoothie King Center
Wednesday, March 09, 2016Atlanta, GAPhilips Arena
Saturday, March 12, 2016JacksonvilleJacksonville Arena
Sunday, March 13, 2016Tampa, FLAmalie Arena
Tuesday, March 15, 2016Miami, FLAmerican Airlines Arena
Friday, March 18, 2016Nashville, TNBridgestone Arena
Saturday, March 19, 2016Cincinnati, OHU.S. Bank Arena
Sunday, March 20, 2016Charlotte, NCThe Time Warner Cable Arena
Tuesday, March 22, 2016Washington, DCVerizon Center
Wednesday, March 23, 2016Buffalo, NYFirst Niagara Center
Thursday, March 24, 2016Auburn Hills, MIPalace of Auburn Hills
Saturday, March 26, 2016Hartford, CTXL Center
Sunday, March 27, 2016Brooklyn, NYBarclays Center
Saturday, April 02, 2016Newark, NJPrudential Center
Sunday, April 03, 2016Philadelphia, PAWells Fargo
Tuesday, April 05, 2016Quebec City, QCCentre Videotron
Wednesday, April 06, 2016Montreal, QCBell Centre
Saturday, April 09, 2016Baltimore, MDRoyal Farms Arena
Sunday, April 10, 2016Boston, MATD Garden
Wednesday, April 13, 2016Toronto, ONAir Canada Center
Friday, April 15, 2016Chicago, ILUnited Center
Monday, April 18, 2016Winnipeg, MSMTS Centre
Wednesday, April 20, 2016Edmonton, ABRexall Place
Thursday, April 21, 2016Calgary, ABScotiabank Saddledome
Saturday, April 23, 2016Vancouver, BCRogers Arena
Sunday, April 24, 2016Seattle, WAKeyArena
Wednesday, April 27, 2016Salt Lake City, UTVivint Smart Home Arena
Friday, April 29, 2016Las Vegas, NVMandalay Bay
Tuesday, May 03, 2016Los Angeles, CAForum
Saturday, May 07, 2016Oakland, CAOracle Arena

Rihanna’s ANTI World Tour 2016 — European Dates

Saturday, June 11, 2016Amsterdam, HollandAmsterdam Arena
Tuesday, June 14, 2016Coventry, United KingdomRicoh Arena
Thursday, June 16, 2016Cardiff, United KingdomCardiff Stadium
Saturday, June 18, 2016Sunderland, United KingdomStadium Of Light
Tuesday, June 21, 2016Dublin, IrelandAviva Stadium
Friday, June 24, 2016London, United KingdomWembley Stadium
Monday, June 27, 2016Glasgow, United KingdomHampden Park
Wednesday, June 29, 2016Manchester, United KingdomEmirates Old Park
Monday, July 4, 2016Stockholm, SwedenTele2 Arena
Thursday, July 7, 2016Copenhagen, DenmarkRefshale Island
Saturday, July 9, 2016Hamburg, GermanyVolkspark Stadion
Wednesday, July 13, 2016Milan, ItalySan Siro
Friday, July 15, 2016Nice, FranceAllianz Stadium
Sunday, July 17, 2016Frankfurt, GermanyCommerzbank Arena
Tuesday, July 19, 2016Lyon, FranceGrande Stade
Saturday, July 23, 2016Lille, FranceStade Lille
Tuesday, July 26, 2016Prague, Czech RepublicSynotip Arena
Thursday, July 28, 2016Cologne, GermanyRhein Energie Stadion
Saturday, July 30, 2016Paris, FranceStade de France
Tuesday, August 2, 2016Berlin, GermanyOlympiastadion
Friday, August 5, 2016Warsaw, PolandPGE Narodowy
Sunday, August 7, 2016Munich, GermanyOlympiastadion
Wednesday, August 10, 2016Vienna, AustriaErnst Happel Stadium
Friday, August 12, 2016Zurich, SwitzerlandLetzigrund Stadion

 

 

 

domainmarket.gr web hosting

Tags:

  • Show Comments (0)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

19 − thirteen =

Ads