Η νυχτερινή διασκέδαση φέτος το χειμώνα, γίνεται καθαρά ανδρική υπόθεση. Με μία ευρηματική αφίσα, που φέρει την υπογραφή του Χριστόδουλου Σιγανού, και υλοποιήθηκε από τον φωτογράφο Κώστα Πρόφη, επισημοποιήθηκε, η συνεργασία, που θα αποτελέσει σταθμό, στον αθηναϊκό νυχτερινό χάρτη.
Τέσσερις σπουδαίοι καλλιτέχνες, ενώνουν τις δυνάμεις τους, και από τις 20 Σεπτεμβρίου , υπόσχονται στο «North Live Stage», το πιο λαϊκό, κεφάτο, μοντέρνο πρόγραμμα διασκέδασης, που έχετε ζήσει μέχρι σήμερα.
Ο διαχρονικός διασκεδαστής Λευτέρης Πανταζής, ο μοναδικός Πάνος Καλίδης, ο ταλαντούχος Θάνος Πετρέλης, και ο αγαπημένος της νεολαίας ράπερ Tus, έχουν αποδείξει με την μουσική τους πορεία, χρόνια τώρα, πώς έχουν τα «όπλα», να εκτοξεύσουν το κέφι μας στα ύψη.
![](https://mikrofwno.gr/wp-content/uploads/2019/08/pantazis.jpg)
![](https://mikrofwno.gr/wp-content/uploads/2019/08/d.jpg)
![](https://mikrofwno.gr/wp-content/uploads/2019/08/petrelis.jpg)
![](https://mikrofwno.gr/wp-content/uploads/2019/08/raper-tus.jpg)
Με τον Χριστόδουλο Σιγανό, να βάζει τη μουσική του «σφραγίδα» στην ολοκλήρωση παραγωγής του προγράμματος, και τον πετυχημένο επιχειρηματία Νίκο Σπυρίδωνα να στηρίζει το απόλυτο λαϊκό σχήμα, ο Λευτέρης Πανταζής, ο Πάνος Καλίδης, ο Θάνος Πετρέλης και ο ράπερ Tus, είναι “ετοιμοπόλεμοι” και ετοιμάζονται πυρετωδώς, για την πρεμιέρα τους στο «North Live Stage», που έχει προγραμματιστεί για τις 20 Σεπτεμβρίου.