Το Σάββατο 20 Φεβρουαρίου στις 21.00 στον ΣΚΑΪ.
Σε έναν ερμηνευτή με αυθεντική λαϊκή φωνή, τον Ζαφείρη Μελά, εστιάζει η εκπομπή «Στην υγειά μας ρε παιδιά» με τον Σπύρο Παπαδόπουλο το Σάββατο 20 Φεβρουαρίου στις 21.00 στον ΣΚΑΪ.
Στο μουσικό μέρος αυτής της μαγικής βραδιάς συμμετέχουν οι: Αντύπας, Γιάννης Ζουγανέλης, Δημήτρης Σταρόβας, Σταν Αντιπαριώτης, Βασιλική Νταντά και Στεφανία Γονίδη χαρίζοντάς μας μοναδικές στιγμές.
![](https://mikrofwno.gr/wp-content/uploads/2021/02/d._kehagias_-_h._orfanidoy.jpg)
![](https://mikrofwno.gr/wp-content/uploads/2021/02/stan.jpg)
![](https://mikrofwno.gr/wp-content/uploads/2021/02/z._melas_-_sp._papadopoylos_-_d._starobas.jpg)
![](https://mikrofwno.gr/wp-content/uploads/2021/02/antypas_0.jpg)
Ένα μαγικό Σαββατόβραδο γεμάτο επιτυχίες απολαμβάνουν τιμώντας ένα ξεχωριστό καλλιτέχνη οι: Αντώνης Πρέκας, Μιχάλης Ιατρόπουλος, Μαίρη Μηλιαρέση, Μαρία Παναγοπούλου, Γιώργος Τσούκαλης, Κωνσταντίνος Γιαννακόπουλος, Εύα Χριστοδούλου, Στέλλα Γιαμπουρά, Μάρα Χαρμαντά, Χριστίνα Ορφανίδου, Δημήτρης Κεχαγιάς, Κάτια – Νανά Μάνου και Σπύρος Κυριάκος.
Δείτε το τρέιλερ: