Με δύο άκρως εντυπωσιακές και sold out εμφανίσεις ο Αντώνης Ρέμος και ο Φίλιππος Πλιάτσικας μάγεψαν το κοινό και έκλεισαν πανηγυρικά την αυλαία του καλοκαιρινού Θεάτρου Άλσος.
Με πάνω από 3.000 κόσμο και τις 2 συνεχόμενες βραδιές, ο Αντώνης Ρέμος και ο Φίλιππος Πλιάτσικας, δύο από τους πιο καταξιωμένους καλλιτέχνες στο μουσικό στερέωμα, αποθεώθηκαν από το κοινό που ήρθε να τους απολαύσει και δεν άφησαν κανέναν ασυγκίνητο.
![](https://mikrofwno.gr/wp-content/uploads/2023/10/Thanos_Lainas_Photography_0013_111023.jpg)
![](https://mikrofwno.gr/wp-content/uploads/2023/10/Thanos_Lainas_Photography_0098_111023.jpg)
Για πρώτη φορά ένωσαν τις φωνές τους επί σκηνής και παρουσίασαν στο κοινό την δισκογραφική τους συνάντηση με το νέο τους τραγούδι «Μια Προσευχή».
![](https://mikrofwno.gr/wp-content/uploads/2023/10/Thanos_Lainas_Photography_0087_111023.jpg)
Μοναδικές μουσικές στιγμές, με δυνατές ερμηνείες και ένα πρόγραμμα γεμάτο παλιές και νέες επιτυχίες από την προσωπική τους δισκογραφία σε μια αναπάντεχη μουσική συνύπαρξη, ταξίδεψαν το κοινό επί σχεδόν 3 ώρες σε δύο βραδιές γεμάτες ένταση, ρυθμό, ενέργεια και πάθος και απέσπασαν το δυνατότερο χειροκρότημα.
![](https://mikrofwno.gr/wp-content/uploads/2023/10/Thanos_Lainas_Photography_0036_111023.jpg)
![](https://mikrofwno.gr/wp-content/uploads/2023/10/Thanos_Lainas_Photography_0127_111023.jpg)