• Follow us
  • papaRinoλογίες

    20938899_10155611246003850_2100266917_n

  • Τα πάντα για τη Eurovision

    eurovisionistas_logo

  • Γίνε μέλος της συντακτικής μας ομάδας

    21427304_10210542500020534_5305682434521126079_o

  • Τα τελευταία νέα στο χάρτη της νυχτερινής διασκέδασης

    pistes2017_min

Η Rihanna ανακοίνωσε της ημερομηνίες + τα διαφημιστικά της νέας περιοδείας της “ANTI World Tour”

Η Rihanna ανακοίνωσε τις ημερομηνίες της παγκόσμιας περιοδείας της “ANTI“, με σπόνσορα την εταιρεία Samsung  και παραγωγή της Αμερικάνικης εταιρείας ψυχαγωγίας “Live nation“, όπως αποκάλυψε η ίδια στο twiter.

Η περιοδεία θα περιλαμβάνει πάνω από 50 εμφανίσεις και θα ξεκινήσει στο Σαν Ντιέγκο στις 29 Φεβρουαρίου και θα συνεχιστεί στο Μπρούκλην, Φιλαδέλφεια, Μόντρεαλ, Άμστερνταμ και Μιλάνο, με τελευταίο σταθμό τη Ζυρίχη στις 12 Αυγούστου.

Παράλληλα παρουσίασε διάφορα ολιγόλεπτα διαφημιστικά σε συνεργασία της με τη Samsung στο “ANTIdiaRY.com” κατά τη διάρκεια των Αμερικάνικων μουσικών βραβείων.

Το κύριο video τη δείχνει σε μία λευκή κρεβατοκάμαρα χαμογελαστή, όπου στη συνέχεια ακολουθεί 2 παιδιά σε ένα σκοτεινό διάδρομο.

Για όσους έχουν συσκευή Samsung θα μπορούν να τα βλέπουν κάνοντας εγγραφή στο “ANTIdiaRY“. Όσο για τους υπόλοιπους θα υπάρχει προς το παρόν μία μικρή αναμονή.

Στις συναυλίες θα εμφανιστούν ως καλεσμένοι οι The Weeknd και Big Sean. Η προπόληση εισητηρίων για τα μέλη θα ξεκινήσει στις 30 Νοεμβρίου και για τους υπόλοιπους στις 3 Δεκεμβρίου.

Δείτε τις ημερομηνίες:

 

Friday, February 26, 2016 San Diego, CA Viejas Arena
Sunday, February 28, 2016 San Jose, CA SAP Center
Tuesday, March 01, 2016 Phoenix, AZ Talking Stick Resort Arena
Friday, March 04, 2016 Austin, TX Frank Erwin Center
Saturday, March 05, 2016 Houston, TX Toyota Center
Sunday, March 06, 2016 Dallas, TX American Airlines Center
Tuesday, March 08, 2016 New Orleans, LA Smoothie King Center
Wednesday, March 09, 2016 Atlanta, GA Philips Arena
Saturday, March 12, 2016 Jacksonville Jacksonville Arena
Sunday, March 13, 2016 Tampa, FL Amalie Arena
Tuesday, March 15, 2016 Miami, FL American Airlines Arena
Friday, March 18, 2016 Nashville, TN Bridgestone Arena
Saturday, March 19, 2016 Cincinnati, OH U.S. Bank Arena
Sunday, March 20, 2016 Charlotte, NC The Time Warner Cable Arena
Tuesday, March 22, 2016 Washington, DC Verizon Center
Wednesday, March 23, 2016 Buffalo, NY First Niagara Center
Thursday, March 24, 2016 Auburn Hills, MI Palace of Auburn Hills
Saturday, March 26, 2016 Hartford, CT XL Center
Sunday, March 27, 2016 Brooklyn, NY Barclays Center
Saturday, April 02, 2016 Newark, NJ Prudential Center
Sunday, April 03, 2016 Philadelphia, PA Wells Fargo
Tuesday, April 05, 2016 Quebec City, QC Centre Videotron
Wednesday, April 06, 2016 Montreal, QC Bell Centre
Saturday, April 09, 2016 Baltimore, MD Royal Farms Arena
Sunday, April 10, 2016 Boston, MA TD Garden
Wednesday, April 13, 2016 Toronto, ON Air Canada Center
Friday, April 15, 2016 Chicago, IL United Center
Monday, April 18, 2016 Winnipeg, MS MTS Centre
Wednesday, April 20, 2016 Edmonton, AB Rexall Place
Thursday, April 21, 2016 Calgary, AB Scotiabank Saddledome
Saturday, April 23, 2016 Vancouver, BC Rogers Arena
Sunday, April 24, 2016 Seattle, WA KeyArena
Wednesday, April 27, 2016 Salt Lake City, UT Vivint Smart Home Arena
Friday, April 29, 2016 Las Vegas, NV Mandalay Bay
Tuesday, May 03, 2016 Los Angeles, CA Forum
Saturday, May 07, 2016 Oakland, CA Oracle Arena

Rihanna’s ANTI World Tour 2016 — European Dates

Saturday, June 11, 2016 Amsterdam, Holland Amsterdam Arena
Tuesday, June 14, 2016 Coventry, United Kingdom Ricoh Arena
Thursday, June 16, 2016 Cardiff, United Kingdom Cardiff Stadium
Saturday, June 18, 2016 Sunderland, United Kingdom Stadium Of Light
Tuesday, June 21, 2016 Dublin, Ireland Aviva Stadium
Friday, June 24, 2016 London, United Kingdom Wembley Stadium
Monday, June 27, 2016 Glasgow, United Kingdom Hampden Park
Wednesday, June 29, 2016 Manchester, United Kingdom Emirates Old Park
Monday, July 4, 2016 Stockholm, Sweden Tele2 Arena
Thursday, July 7, 2016 Copenhagen, Denmark Refshale Island
Saturday, July 9, 2016 Hamburg, Germany Volkspark Stadion
Wednesday, July 13, 2016 Milan, Italy San Siro
Friday, July 15, 2016 Nice, France Allianz Stadium
Sunday, July 17, 2016 Frankfurt, Germany Commerzbank Arena
Tuesday, July 19, 2016 Lyon, France Grande Stade
Saturday, July 23, 2016 Lille, France Stade Lille
Tuesday, July 26, 2016 Prague, Czech Republic Synotip Arena
Thursday, July 28, 2016 Cologne, Germany Rhein Energie Stadion
Saturday, July 30, 2016 Paris, France Stade de France
Tuesday, August 2, 2016 Berlin, Germany Olympiastadion
Friday, August 5, 2016 Warsaw, Poland PGE Narodowy
Sunday, August 7, 2016 Munich, Germany Olympiastadion
Wednesday, August 10, 2016 Vienna, Austria Ernst Happel Stadium
Friday, August 12, 2016 Zurich, Switzerland Letzigrund Stadion

 

 

 

Tags:

  • Show Comments (0)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

11 + sixteen =

Ads